15 września 2020 – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Daily Archives: 15 września 2020

Pielgrzymka na Jasną Górę

W dniu 15.00.2009 odbędzie się XXII Ogólnopolska Pielgrzymka Szkół i Przedszkoli Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, która w bieżącym roku szkolnym ma wymiar spotkania w Kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej w dniu 15 września, tj. w dniu liturgicznego święta Matki Bożej Bolesnej.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów do uczestnictwa duchowego z wykorzystaniem zdalnego przekazu internetowego z Jasnej Góry:

www.youtube.com/watch?v=49Uowry7Ews

Przybędziemy na Jasną Górę u progu rozpoczynającego się roku szkolnego, by zawierzyć Maryi samych siebie, w Jej Niepokalane Dłonie złożyć nasze zdrowie fizyczne i duchowe, uzdolnienia, umiejętności, prosić o umocnienie woli dla wkładania wysiłku w zdobywanie wiedzy i pracy nad sobą.