19 maja 2021 – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Daily Archives: 19 maja 2021

Sukces naszych uczniów

Miło nam Kochani poinformować, że mamy laureatów w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastyczny

m „Zaczarowany Ogród” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej. Poziom artystyczny nadesłanych 650 kompozycji był bardzo wysoki, ale najlepsi okazali się:

w kategorii kl. 4- 6:
I miejsce- Zofia Sroka z kl. 5.

w kategorii kl. 7- 8:
I miejsce-Oskar Trzepizur z kl. 7 🥰

Pierwsze zdjęcie praca Zosi, drugie zdjęcie praca Oskara.
Serdecznie GRATULUJĘ💪🥰
Brawo za Waszą aktywność 🙂 Elżbieta Przybylska

Podziękowanie za zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska !!!

Składam serdeczne podziękowania przedszkolakom i uczniom naszej szkoły za aktywny udział w corocznej zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Częstochowie. W tym roku również nie zawiedliście. Dziękuję również rodzicom, którzy dostarczyli dary do szkoły. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb braci mniejszych zgromadziliśmy duże ilości karmy suchej, mokrej oraz drobnych smakołyków dla psów i kotów. Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane do schroniska w dniu 11.05.2021 r.
Pracownicy schroniska byli wzruszeni Waszą ofiarnością i serdecznie Wszystkim dziękują.
Uczniowie, którzy wzięli udział w akcji otrzymują cząstkowe oceny wzorowe z zachowania, wpis do karty wolontariusza za zaangażowanie i pomoc w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz drobny upominek.
Koordynator zbiórki – Elżbieta Przybylska.