24 września 2021 – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Daily Archives: 24 września 2021

International Dot Day

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole uczniowie klasy 3 od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie pogadanka na temat obejrzanego filmu i odpowiedzi na pytania. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji- prace plastyczne oraz drzewo talentów wykonane wyobraźnią naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!

Warsztaty Terenowo – Ekologiczne

15 wrzesień 2021r
Warsztaty Terenowe Ekologiczne kl.5 i 4 w Zespole Parkow Krajobrazowych Woj.Slaskiego w Smoleniu
-zdobywamy wiedze geograficzna,przyrodnicza,ekologiczna i historyczna(ścieżka przyrodnicza w okolicach Zamku w Smoleniu)
– rozwijamy tez tężyznę fizyczną na sciezce 4km o bardzo trudnym terenie
– przy ognisku i zabawach utrwalamy nasze klasowe przyjaźnie!