4 października 2021 – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Daily Archives: 4 października 2021

Jesienne marsze na orientację

XLVII Jesienne MnO Marsze na Orientacje w Lgocie odbyły 2.10.21r. Brali w nich udział nasi uczniowie, absolwenci, oraz uczniowie szkół częstochowskich zrzeszeni w PTTK w liczbie 140 . Było dużo radości, pozytywnej rywalizacji , nauki radzenia sobie z mapą topograficzną lasu i okolicy i podziwiania jesiennej przyrody w blasku slońca. Na koniec na wszystkich czekała herbatka i pieczenie kiełbasek przy ognisku gdzie łatwiej się integrować i zawierać nowe przyjaźnie ! Dowody na sukcesy naszych uczniów i absolwentów to dyplomy, nagrody rzeczowe i uśmiechy na zdjęciach. Koordynatorem wydarzenia była pani Grażyna Radomska – nauczyciel przyrody, geografii i opiekun koła turystyczno – krajoznawczego.

Dzień chłopaka w oddziale przedszkolnym

W dniu 30 września obchodziliśmy Dzień chłopaka. Grupa p starsza przedszkolakow również uczciła ten wyjątkowy dzień. Dziewczynki wręczyły chłopcą prezenty, oraz wszyscy otrzymali słodki upominek. Radości i uśmiechu nie brakowało.