17 października 2021 – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Daily Archives: 17 października 2021

Wrzesień i październik w naszym przedszkolu

Po początkowym deszczu, reszta września ugościła nas piękną słoneczną pogodą i radosną zabawą na placu zabaw oraz pierwszymi zajęciami na których poznaliśmy naszych książkowych przedszkolaków Olka i Adę.

W połowie września odwiedzili nas Policjanci i mówili o bezpieczeństwie na drodze: jak prawidłowo przechodzić przez pasy, jak reagować na atak oraz pod jaki numer zadzwonić po pomoc.

Następnie wrzesień pożegnaliśmy świętowaniem dnia chłopaka. Był to bardzo radosny dzień, w którym dzieci dostały upominki w postaci Kinder Niespodzianki. Dzień zakończyliśmy zabawą balonami. Radości było co nie miara.

Na początku października w przedszkolu odbył się Światowy Dzień Zwierząt, w którym przedszkolaki zamieniły się w rybaków i łowili największe ryby świata, posłuchali bajki o pewnej zdolnej Żyrafie oraz wykonali piękną pracę plastyczną, którą można podziwiać w szatni. Oraz świętowaliśmy urodziny naszej koleżanki Hani.

Dzień Edukacji Narodowej również nie odbył się bez niespodzianek. W galowych strojach uczestniczyliśmy w akademii oraz poznaliśmy znaczenie słowa ślubowanie.