III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt. „Kolędować Małemu ” – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt. „Kolędować Małemu ”

Dnia 22 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt. „Kolędować Małemu ”. Wzięły w nim udział dzieci z przedszkola oraz klas I-III. Celem konkursu było  kształtowanie wrażliwości na piękno polskich kolęd i pastorałek oraz rozwijanie umiejętności wokalnych dzieci.  Konkurs prowadziły: pani Monika Kupczak,  pani Anna Głąb oraz pani Kamila Wróbel.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Na koniec uczestnicy konkursu wraz z ks. Szymonem  Klimczakiem przy akompaniamencie gitary oraz innych instrumentów zaśpiewali najpiękniejsze kolędy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przepiękne wykonane kolęd i pastorałek, dzięki którym mogliśmy jeszcze raz poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

Decyzją jury zwycięzcami konkursu są:

Kategoria oddział przedszkolny:

I miejsce – Gracjan Pikuła
II miejsce – Julia Kupczak
III miejsce – Nina Nalewajka

Kategoria szkoła podstawowa:

I miejsce – Liliana  Wróblewska
II miejsce – Zofia  Słuszniak
III miejsce – Patrycja Kiepura

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok!