Nasi uczniowie na III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Nasi uczniowie na III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii

6 czerwca odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii w Szkole Podstawowej nr 2 w Kłobucku. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV – VI. Celem konkursu było poszerzanie wiedzy na temat Wielkiej Brytanii, jej historii, kultury, tradycji oraz życia codziennego mieszkańców, jak również zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy związanej z Wielką Brytanią, w tym nauka korzystania ze źródeł informacji. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z kl. IV: Krzysztof Izydorczyk, Szymon Kołodziej oraz Filip Wojtyra, którzy bardzo dzielnie się spisali jako najmłodsi uczestnicy. Największą wiedzą z naszej trójki wykazał się Krzysztof Izydorczyk. Naszym uczniom spodobała się forma konkursu i mamy nadzieję, że za rok wezmą udział w kolejnej edycji. Opiekę nad uczestnikami sprawowała p. Aleksandra Siewior.