Jak spędzić Dzień Dziecka? Pomysły naszych uczniów. – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Jak spędzić Dzień Dziecka? Pomysły naszych uczniów.

Ten wyjątkowy dzień w roku, na który czekają wszystkie dzieci, te młodsze i te starsze, będzie nieco inny niż zwykle. Mimo wszystko, najważniejszy jest uśmiech na twarzy, radość z drobnych rzeczy i bezcenny czas w gronie najbliższych. Nawet koronawirus nie przeszkodzi w celebrowaniu tego Waszego Święta! Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi pomysłami spędzenia zbliżającego się Dnia Dziecka!

1. Magdalena Antończak – uczennica kl. VI proponuje urządzenie domowego „Konkursu na najśmieszniejszą i najbardziej kreatywną kanapkę”. Wystarczy przygotować dowolne wiosenne składniki, nabiał, wędlinę, pieczywo, wszelkie dodatki, sosy i dać się ponieść kulinarnej fantazji. Po wykonaniu wykwintnych kanapeczek, przychodzi czas na degustację i ich ocenę w skali od 1do 10. Wygrywa osoba, która zdobędzie największą ilość punktów. Każdy uczestnik zasługuje na drobny upominek w postaci czekolady lub innej słodkości.Pomysłodawczyni życzy powodzenia i miłej zabawy
  2. Dominika Lubosz – uczennica kl. IV zachęca do zorganizowania pikniku w ogrodzie w doborowym towarzystwie swoich najbliższych oraz pupili (jeśli je posiadacie). Proponuje przygotować z tej okazji pyszne bagietki i babeczki oraz piknikową zastawę. Pozostaje delektowanie się wypiekami na świeżym powietrzu, zabawa z pupilami, wsłuchiwanie się w śpiew ptaków, wylegiwanie się w hamaku, huśtanie na huśtawce i gra w piłę z najbliższymi. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze w tym czasie i piknik będzie udany.
  3. Oskar Pierz – uczeń kl. IV proponuje w tym dniu wspomnienia z dzieciństwa poprzez oglądanie albumów ze zdjęciami oraz filmików w gronie najbliższych. Może być zabawnie, jeśli macie nagrane śmieszne sytuacje z Wami w roli głównej.

Zachęcamy do skorzystania z pomysłów naszych uczniów lub swoich własnych
 oraz życzymy niesamowitych chwil i przeżyć w tym szczególnym dniu!