MAMY NOWY SAMORZ膭D UCZNIOWSKI 馃挭 – Publiczna Szko艂a Podstawowa SPSK w Lgocie

MAMY NOWY SAMORZ膭D UCZNIOWSKI 馃挭

29 wrze艣nia spo艂eczno艣膰 Publicznej Szko艂y Podstawowej SPSK w Lgocie wybra艂a nowy Samorz膮d Uczniowski.
Jest to dla wszystkich bardzo wa偶ne wydarzenie, w kt贸rym uczniowie 艣wiadomie dokonali wyboru swoich przedstawicieli. Wybory Samorz膮du Uczniowskiego poprzedzi艂a kampania. Kandydaci przygotowali ciekawe i oryginalne plakaty wyborcze przedstawiaj膮ce najwa偶niejsze punkty swojego programu.
Komisja wyborcza pracowa艂a dzi艣 od rana. Ju偶 po godzinie 贸smej uczniowie oddawali pierwsze g艂osy na swoich faworyt贸w. G艂osowa艂o w sumie 110 uczni贸w, nauczycieli i pracownik贸w Szko艂y Podstawowej w Lgocie.
G艂osowanie by艂o tajne, ka偶dy ucze艅 m贸g艂 odda膰 tylko jeden g艂os na specjalnie wydrukowanych kartach.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych g艂os贸w wy艂oniono nast臋puj膮ce osoby do Rady Samorz膮du Uczniowskiego:
Przewodnicz膮cy SU 鈥 Filip Przybylski
I zast臋pca 鈥 Dominika Lubosz
II zast臋pca 鈥 Milena Stachulec
sekretarz 鈥 Sebastian Olszewski
Na opiekuna SU w roku szkolnym 2023/2024 uczniowie ponownie wybrali p. El偶biet臋 Przybylsk膮, a na Rzecznika Praw Dziecka p. Monik臋 Kupczak.
Gratulujemy wygranej oraz 偶yczymy, aby Wasza praca w Samorz膮dzie Uczniowskim wnios艂a du偶o nowych, ciekawych pomys艂贸w do naszej szko艂y.
E.Przybylska.