Nasi uczniowie na I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „I love English” – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Nasi uczniowie na I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „I love English”

Dnia 25 kwietnia 2018r. uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej – Marcel Matera i Aleksander Czajkowski reprezentowali naszą szkołę w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „I love English”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej. Do konkursu przystąpiło 34 uczniów klas III  z 17 szkół. Konkurs był w formie testu pisemnego i wyglądał niczym egzamin, ponieważ uczniowie losowali numer swojego stolika, kodowali prace i pisali na sali gimnastycznej. Uczestnicy naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i bardzo niewiele im zabrakło do miejsca na podium. Otrzymali wyróżnienie i ciekawe upominki językowe. Gratulujemy!!! Uczniów do konkursu przygotowywała p. Aleksandra Siewior.