Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Focus-Winter 2018” – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Focus-Winter 2018”

Dnia 7 marca 2018 r. zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Focus-Winter 2018”, w którym wzięło udział 422 uczniów z całej Polski.  W konkursie uczestniczyło 10 uczniów z naszej szkoły z kl. III, IV, V i VII. Największą wiedzą i zdobytą ilością punktów wykazał się Marcel Matera – uczeń klasy III, zajmując XIV miejsce w kraju. Uczeń został wyróżniony i otrzymał dyplom oraz nagrodę książkową do szlifowania języka angielskiego. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania i słodki upominek w nagrodę za wysiłek włożony w  przygotowanie  oraz  chęć  współzawodnictwa  z rówieśnikami z różnych części Polski. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Aleksandra Siewior.