Rozdanie nagród w konkursie Memory Master – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Rozdanie nagród w konkursie Memory Master

Dnia 20 listopada 2020r. odbyła się jesienna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z języka angielskiego Memory Master, w której wzięło udział 26 uczniów naszej szkoły z kl. IV-VIII. Tym razem z powodu trwającej pandemii Covid-19, konkurs odbył się w formie online. Po ukończeniu pisania testu, uczestnicy otrzymali informację o uzyskanej ilości punktów. Cieszymy się niezmiernie, że mamy kilku laureatów oraz wyróżnienia. Laureatem II stopnia został Aleksander Czajkowski z kl.VI, natomiast laureatami III stopnia zostali Marcel Matera z kl. VI oraz Nina Gwiździńska z kl. VIII. Wyróżnienia w konkursie zdobyli Oskar Pierz z kl. V, Leon Bieleninik z kl. IV oraz Oskar Trzepizur z kl. VII. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom. Organizatorami konkursu były p. Natalia Matera oraz p. Aleksandra Siewior.