Sukcesy naszych uczniów w zawodach modelarskich – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Sukcesy naszych uczniów w zawodach modelarskich

Cieszą nas pasje i sukcesy naszych uczniów. W ostatnim czasie czwórka uczniów z naszej szkoły osiągnęła wysokie miejsca w zawodach modelarskich w klasie A6 i A6M. Uczęszczają oni na zajęcia w modelarni Aeroklubu Częstochowskiego.
3 października odbyły się zawody kończące cykl Pucharów Polski w klasach A6 W Łasku. Nasi uczniowie zajęli całe podium w klasie A6 Juniorów:
1 miejsce Nikodem Nieroba,
2 miejsce Krzysztof Izydorczyk,
3 miejsce – Kuba Magiera.
W klasie A6/M drugie miejsce zajęła Maja Magiera.
Klasyfikację generalną cyklu Pucharów Polski wygrał po raz drugi z rzędu Nikodem Nieroba,
2 miejsce zajął Kuba Magiera
3 miejsce Krzysztof Izydorczyk.
Klasyfikację Generalną PP w klasie A6/M Wygrała Maja Magiera.
12 września podczas Mistrzostw Polski Modeli Halowych Klas A6 w klasie A6/M Juniorów tytuł mistrza Polski wywalczył Krzysztof Izydorczyk, 3 miejsce zajął Nikodem Nieroba, a 4 Kuba Magiera.