Warsztaty z języka angielskiego na AJD w Częstochowie – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Warsztaty z języka angielskiego na AJD w Częstochowie

W dniu 29.04.2016r uczniowie naszego gimnazjum wraz z nauczycielem mgr Julitą Skurłat wzięli udział w warsztatach z języka angielskiego w Instytucie Filologii Obcych na Akademii Jana Długosza w Częstochowie. W ramach warsztatów nasza młodzież udoskonalała swoje umiejętności lingwistyczne poprzez  uczestnictwo w różnego rodzaju zabawach, zadaniach oraz grach językowych. Tematem przewodnim tego spotkania było : ’,,PODRÓŻOWANIE ” czyli ”TRAVELLING”. Zajęcia były bardzo ciekawe a uczniowie bardzo aktywnie wzięli w nich udział. W przyszłości na pewno będziemy odwiedzać Instytut i zmagać sie z kolejnymi łamigłówkami  w języku angielskim.