Warsztaty z języka angielskiego klas 4-6. – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Warsztaty z języka angielskiego klas 4-6.

W piątek 13-tego…najmłodsza do tej pory grupa  w historii Instytutu Filologii Obcych  Akademii Jana Długosza w Częstochowie wzięła udział w warsztatach z języka angielskiego. Klasa 4, 5 i 6 -ta wraz z nauczycielem j. angielskiego Julitą Skurłat mieli przyjemność zmagać się z łamigłówkami językowymi. Tym razem tematem przewodnim była tematyka filmowa a konkretnie najpopularniejszy chyba film science fiction pt.,, Star |Wars”.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach a uśmiech nie schodził  ich twarzy. Dziękujemy Instytutowi Filologii Obcych za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałych zajęciach i oczywiście zgodnie z życzeniem uczniów chcielibyśmy pojawić sie tam w następnym roku szkolnym.

Relacje z wizyty można zobaczyć w naszej galerii.