Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki „I Ty możesz zostać Mickiewiczem” – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki „I Ty możesz zostać Mickiewiczem”

DNI MICKIEWICZOWSKIE – ogromne Wyróżnienie dla naszych uczennic🎨.
14 grudnia miał miejsce finał Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „I Ty możesz zostać Mickiewiczem” w Szkole Podstawowej nr 2 w Kłobucku rozpoczynając tym samym trzydniowe obchody Dni Mickiewiczowskich. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski. Uroczystość uświetniła prelekcja Pani prof. dr hab. Agnieszki Czajkowskiej z Uniwersytetu im. Jana Długosza pt. „Adam Mickiewicz daleki i bliski?”.
Miło mi poinformować, iż uczennica klasy 7 Zofia Sroka zajęła zaszczytne I miejsce 🥇oraz Zosia Machoń z klasy 3 zdobyła w tymże konkursie Wyróżnienie🏅.