Występ grupy teatralnej podczas ŚDM w naszej parafii – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

Występ grupy teatralnej podczas ŚDM w naszej parafii

24 lipca 2016r w remizie OSP w Kalei odbył się występ uczniów naszego Gimnazjum.  Przedstawienie zaprezentowano przed młodzieżą z Francji, która przybyła na Światowe Dni Młodzieży. Uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum pod kierunkiem pani mgr Moniki Polak we współpracy z mgr inż. Ewą Izydorczyk przygotowali przedstawienie pt.,, Chrzest Polski”. Przedstawienie ukazywało historię Polski od czasów pogańskich po chrzest. Scenariusz opierał się na połączeniu tańca, gry świateł, teatrze cieni. Przedstawienie nagrodzono owacjami na stojąco.

Gratulujemy sukcesu!

Przedstawienie zostało również pokazane w naszym kościele parafialnym  3.09.2016 oraz podczas zebrania z rodzicami.