XIV Ogólnopolski Przegląd Teatrów Szkolnych SPSK – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie

XIV Ogólnopolski Przegląd Teatrów Szkolnych SPSK

10 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych SPSK. Tematem przewodnim było „Dobro i piękno”. Nasza grupa teatralna „Dobre duszki” w kategorii klas I-IV pod okiem pani Anny Otola przygotowała spektakl pt. „Dwie Dorotki”. Miło nam poinformować, że Dobre duszki otrzymały Brązową Maskę w eliminacjach okręgowych! A nasze uczennice – Zuzanna Hłąd i Nela Słonina zostały dodatkowo docenione przez jury konkursowe i otrzymały Maskę Indywidualną za wspaniałą grę aktorską! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów teatralnych. Przy tej okazji szczególne podziękowania przekazujemy panu Kamilowi Klama za udostępnienie swojego studia nagraniowego w celu przygotowania uczestników konkursu do występu na dużej scenie. Dla dzieci była to wspaniała przygoda. Mogły zapoznać się z pracą w studiu nagraniowym, skorzystać z rad i wskazówek pana Kamila, a także pochwycić za wymarzony instrument. Jeszcze raz dziękujemy!